Sündmused
Võta ühendust
Lahtiolekuajad
Jaanipäevaaegsed lahtiolekuajad:
Vääna raamatukogu
Laupäeval, 22.06
kl 9-12
Harku ramatukogu: Laupäeval, 22.06
kl 9-11
Esmaspäeval,
24. juunil on raamatukogud suletud

4. juulil kell 16 toimub Tabasalu raamatukogus
VIIMANE Allan Selini jututuba!
8. juulini on Tabasalu raamatukogus avatud Allan Selini putukakollektsiooni näitus „Kiilassilm ja palvetaja“.

INVESTEERIMISEDU MEISTRIKLASS

Kristjan Liivamägi, Tõnn Talpsepp, Tarvo Vaarmets

„Investeerimisedu meistriklass“ täiendab rahandusdoktoritest autorite varem avaldatud menukeid „Rahaedu põhimõtted“ ja „Investeerimisedu põhimõtted“ uute teemadega, muutes rahatarkuse triloogia tervikuks ning tutvustades teadlikule investorile olulisi investeerimis- ja analüüsivõimalusi. Praktiliste näidete ja ilmekate kogemuslugude kaudu õpetab raamat lihtsas keeles, teadusele toetudes vähendama investeerimisvigu, juhtima riski ja teenima lisatootlust.

Nii saab raamatust väärtuslikke teadmisi, kuidas analüüsida investeerimisfonde, iduettevõtteid, krüptovarasid, optsioone ja teisi tuletisinstrumente ning neid edukalt ka oma portfelli lõimida. Lisaks tähtsustab raamat investeerimispsühholoogia rolli edu saavutamisel, õpetades isiklikke emotsioone peremini kontrollima ja turul tekkivaid emotsionaalseid olukordi enda kasuks pöörama. Selle kõige kõrval annab raamat kaasa ka võrdlemisi lihtsa, ent kasuliku analüüsimeetodi ehk suunab enda huvides ära kasutama tehnilise analüüsi paremaid palu.

Kogu rahatarkuse triloogia kulminatsioonina võtab raamat viimastes peatükkides fookusesse erinevad portfellistrateegiad ja investeerimisstiilid ning õpetab üles ehitama optimaalse riskitulu suhtega investeerimisportfelli ehk pakub teadmisi, kuidas endale sobiva riskitaseme juures saavutada võimalikult suurt tootlust. „Investeerimisedu meistriklass“ aitab seega sinu rahalist edu ja jõukust veelgi suurendada!