Sündmused
Võta ühendust
Lahtiolekuajad
Jaanipäevaaegsed lahtiolekuajad:
Vääna raamatukogu
Laupäeval, 22.06
kl 9-12
Harku ramatukogu: Laupäeval, 22.06
kl 9-11
Esmaspäeval,
24. juunil on raamatukogud suletud

4. juulil kell 16 toimub Tabasalu raamatukogus
VIIMANE Allan Selini jututuba!
8. juulini on Tabasalu raamatukogus avatud Allan Selini putukakollektsiooni näitus „Kiilassilm ja palvetaja“.

Ole kasulik. Seitse abinõud eluks

Arnold Schwarzenegger

Maailma kuulsaim kulturist. Maailma enim tasustatud filmistaar. Maailma suuruselt kuuenda majanduse liider. Seda kõike on olnud Arnold Schwarzenegger. Ja miski sellest pole juhtunud temaga juhuslikult.

Liiga paljud meist tunnevad end maailmas abituna, nagu elu lihtsalt juhtuks meiega. Tegelikult on täiesti lubamatu elada ohvrina ja mitte midagi ette võtta. Sest ainult sina ise saad muuta oma elu selliseks, nagu sa unistad – mitte keegi teine ei tee seda sinu eest.

Oma võimsas ja võimestavas raamatus jagab legendaarne näitleja, kulturist ja endine California kuberner Terminaator lugejaga oma vaimseid tööriistu ja põhimõtteid, mis on aidanud tal rajada teed edu ja tähendusrikka elu poole. Seitse reeglit, mida vaesest, kitsarinnalisest Austria linnakesest maailma vallutama tõusnud Arnold on elu jooksul järginud, on kättesaadavad absoluutselt igaühele meist. Ta selgitab neid veenvalt nii isiklike lugude, elumuutvate õnnestumiste kui ka eluohtlike ebaõnnestumiste kaudu – mõned neist on üldiselt teada, mõnest räägib ta siin esimest korda.

„„Ole kasulik“ oli mu isa parim nõuanne mulle,“ kirjutab autor. „Nõuanne, mis jäi meelde ega unune iial. Kasulik olemine on motiveerinud kõiki minu otsuseid ja aidanud koondada abinõusid nende otsuste tegemiseks. Kirjutasin selle raamatu nende sõnade auks ja oma isa nõuande edastamiseks. Kirjutasin selle raamatu, sest usun, et kõigil on kasu abinõudest, mida mina olen oma elu igas etapis kasutanud, ning et me kõik vajame usaldusväärset teekaarti, et elada sellist elu, nagu oleme alati igatsenud.“