Sündmused
Võta ühendust
Lahtiolekuajad
Vääna raamatukogu on suletud kuni 15. augustini!

Tabasalu raamatukogu on suvepuhkusel 8.07-11.08.

Võlukunsti teine pool

Tom Felton Vabapääse Tom Feltoni ellu nii suurel ekraanil kui selle taga – võluhetkedest võtteplatsil Draco Malfoyna kuni raskusteni, mille toob kaasa prožektorite valgusvihus kasvamine.
Tom Feltoni poisipõlv ja noorukiiga olid kaugel tavapärasest. Varajane kuulsus filmiga „The Borrowers“ („Laenajad“) lennutas ta rambivalgusesse, kuid mitte miski ei valmistanud teda ette selleks, mis tuli pärast seda, kui ta sai endale „Harry Potteri“ filmisarja blondi negatiivse kangelase Draco Malfoy rolli.
Tom jagab siiralt ja humoorikalt, mis tunne on sirguda osalisena võlurimaailmas, püüdes samal ajal mugumaailmas hakkama saada. Ta jutustab lugusid oma filmitööstuse-teekonna alguspäevilt – näiteks seda, kuidas teda tema esimesel palgatööl teise lapsnäitleja Macaulay Culkiniga segi aeti, või seda, kuidas ta „Harry Potteri“ rollikatsetel äärmiselt dracolikult teeskles, kui hästi ta raamatusarjaga tuttav on (üldse mitte). Lisaks meenutab ta koostööd taoliste suurkujudega nagu Alan Rickman, Sir Michael Gambon, Dame Maggie Smith ja Ralph Fiennes. Kõige südantliigutavamad aga on ehk lood filmimisel alguse saanud ja ajale vastu pidanud sõprussuhetest, muu hulgas Emma Watsoniga, kes on siiani ta kõige kallimaid sõpru. Ja muidugi on juttu ka eluga hakkama saamisest pärast nii erakordset kogemust ning kuulsuse tõusudest ja mõõnadest.
Tom Feltoni „Võlukunsti teine pool“ on nauditav, naljakas ja südantliigutav raamat, mida peaksid lugema kõik „Harry Potteri“ fännid. Valmistuge kohtumiseks päris võluriga.

Tom Felton on inglise näitleja, kes sai tuntuks Draco Malfoy rolliga„Harry Potteri“ filmisarjas. Ta on mänginud ka filmides nagu „Rise of the Planet of the Apes“, „Belle“, „The Flash“, „A United Kingdom“, „The Forgotten Battle“ ja teatrilavastuses „2:22 A Ghost Story“, mida etendati Londonis West Endis.