Sündmused
Võta ühendust
Lahtiolekuajad
Vääna raamatukogu on suletud kuni 15. augustini!

Tabasalu raamatukogu on suvepuhkusel 8.07-11.08.
Kommenteeri
Harku Valla Raamatukogude lugejaks on võimalik registreerida läbi URRAMi või
raamatukogus kohapeal. Kohapeal laste lugejaks registreerimisel on lapsevanemal vaja esitada lisaks sellekohane avaldus. Lugejaks registreerimine on tasuta. Registreeritud lugejal on lugejaõigusi tõendavaks dokumendiks ID-kaart või õpilaspilet.

LUGEJAKS REGISTREERIMINE URRAMIS

Lugejaks on võimalik registreeruda URRAMi kaudu raamatukogudesse, mis on seda
lubanud. Et ennast lugejaks registreerida, tuleb valida URRAMi kodulehel Sisene ja
seejärel Registreeru. Järgmiseks valitakse raamatukogu, kuhu registreerimist soovitakse ning täidetakse vormis kõik väljad. Seejärel tuleb valida raamatukogu kasutus-
tingimustega nõustumise allkirjastamisviis: ID-kaart, Mobiil-ID või Smart-ID.
Allkirjastatud leping edastatakse e-posti teel raamatukogule ja lugejaks taotlejale.

LUGEJAKS REGISTREERMINE RAAMATUKOGUS

Kui soovid saada Harku Valla Raamatukogude lugejaks, siis tule kohale ja võta kaasa
isikut tõendav dokument (lastel õpilaspilet) või registreeri end lugejaks täites avalduse veebis. Laste lugejaks registreerimisel on lapsevanemal vaja esitada lisaks sellekohane avaldus. Lugejaks registreerimine on tasuta. Registreeritud lugejal on lugejaõigusi
tõendavaks dokumendiks ID-kaart või õpilaspilet.

LUGEJAKS REGISTREERIMISE VORM

Lugejaks registreerimiseks palun lae alla ja täida avaldus. Vormi võib raamatukokku saata paberkujul (Teenuste 2, Tabasalu, 76901 Harjumaa) või digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile info@libharku.ee.
REGISTREERIMISE VORM


LAPSEVANEMA NÕUSOLEKU VORM

Alla 18-aastaste laste lugejaiks registreerimisel on vajalik ka lapsevanema (eestkostja) kirjalik nõusolek. Vormi võib raamatukokku saata paberkujul või e-posti aadressle info@libharku.ee lisades selle digitaalselt allkirjastatuna lapse lugejaks registreerimise avaldusele.
AVA NÕUSOLEKU VORMLugejaks registreerudes kohustun järgima raamatukogu kasutamiseeskirja ja olen teadlik, et minu isikuandmeid kasutatakse isikustatud raamatukoguteenuse osutamiseks vastavalt Harku Valla Raamatukogude privaatsuspoliitikale.

Lisa kommentaar

Email again: